World of Warships İndir
  1. Anasayfa
  2. Strateji

World of Warships İndir

ÜCRETSİZ OYNAYIN

World of Warships’i tamamen ÜCRETSİZ indirip oynayın. Oyunun sayısız gemi ağacında sadece oyunu oynayıp deneyim biriktirerek ilerleyebilirsiniz.

DESTANSI DENİZ SAVAŞLARI

Deniz savaşları hiç bu kadar güzel görünmemişti! Çok sayıda devasa haritada, her manevranın, salvonun veya taarruzun nihai zafer ile tam yenilgi arasındaki farkı yaratabildiği koca filolar arasındaki heyecanlı çatışmalara katılın.

400’ÜN ÜZERİNDE TARİHSEL GEMİ

Bismarck ve Yamato’dan Iowa ve Hood’a, I. ve II. Dünya Savaşlarının en ünlü ve tarihsel savaş gemileri nefes kesen detaylarıyla oyunda yeniden hayat bularak World of Warships’i gezegenin en geniş sanal deniz müzesine dönüştürüyor!

4 FARKLI SINIF

Her oyun tarzına yer var! Yıkıcı ama yavaş zırhlılar, çok yönlü ama zayıf zırhlı kruvazörler, sinsi ama hafif silahlı muhripler veya hızlı vuran ama narin uçak gemileri arasından seçiminizi yapıp dümene geçin!

ÖDÜLLENDİREN GELİŞİM

Oyun içindeki 12 ülkeden sevdiğiniz hattı seçin ve doğal tarihsel gelişimi takip eden kapsamlı gemi seviye sisteminde savaşarak ilerleyin.

YÜKSELTİN VE ÖZELLEŞTİRİN

Geminize, oyun tarzınıza uygun modifikasyonlar yerleştirin, komutanlarınızı eğiterek özel beceriler açın ve filonuzu kamuflajlar, işaret sancakları, vb. ile destekleyin.

YALNIZ VEYA ARKADAŞLARINIZLA OYNAYIN

Yalnız kurt hayatı size göre değilse arkadaşlarınızı Filoya davet ederek iş birliği becerilerinizi ortaya koyun! Gerçek bir sınama peşindeyseniz bir Klana katılın, Klan liginin tepesine tırmanın ve sunucunuzun en iyisi olmaya çalışın!

Oyun: World of Warships
Oyun Çıkış Tarihi: 2015
Oyun Dili: Türkçe
Oyun Türü: Strateji & Simülasyon & Savaş
Platform: PC
Sistem Gereksinimi: Düşük

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 / 11
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 440 / Intel HD 4000 / AMD Radeon R7 240
İşlemci: Intel Core i3-3210 – 3.2 GHz / AMD Athlon II X2 245/250 3.0 GHz
DirectX: DirectX 11
Bellek: 4 GB

  • İndirme Linki
  • Alternatif Link
  • RAR Şifresi
İlginizi Çekebilir
Stardew Valley İndir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir