Rocket League İndir
  1. Anasayfa
  2. Aksiyon

Rocket League İndir

Rocket League Full İndir – Rocket League futbolun öğelerini aksiyon ve kaos ile birleştiren ve bunu yarış pistinde görebileceğiniz eşsiz bir lig. Bu fütüristik spor yarışı oyunu dört yarış arabası ile donatılan iki takımı birbirine karşı yarıştırıyor. Oyunun amacı, yarış pisti etrafında yarışmak ve arabanızı kullanarak topları rakiplerinizin ağlarına göndermek. Oyunda zaferinize giden yolda kullanmanız için birçok güç arttırıcı bulunuyor.

Oyunda satın alabileceğiniz birçok harita, mod ve kilidi açılamayan içerik bulunuyor. Oyuncular isterlerse bilgisayar kontrollü rakiplere karşı veya bilgisayar kontrollü takım arkadaşları ile veya çevrimiçi diğer oyuncular ile birlikte tek başlarına da oyunu oynayabilirler. Kontroller basit ve hassas ve harika manevralar sergilemenize olanak tanıyor. En iyisi ise, birkaç raund sonra, oyunun bu basit kontrollerini daha iyi anlayacaksınız ve bu manevraları daha kolay yapmaya başlayacaksınız. Bu da oyunu daha akıcı ve eğlenceli hale getiriyor.

Oyunu yaratan kişinin detaylara önem vermesi sebebiyle, kullanıcı oyunu oynadıkça hız hissiyatını ve kaotik çarpışmaların dramasını gerçekten yaşıyor. Rocket League, saatler süren eğlenceli bir oyun, harika görseller, çok sayıda içerik ve çevrimiçi ve çevrimdışı oynama seçenekleri sunan komple bir paket. Müthiş bir hayal gücü ile dolu spor ve yarış meraklıları için mutlaka oynamaları gereken bir oyun. Çocuklar yetişkinlerle oynamaktan keyif alacak ve bu çılgın oyun herkesin yüzünde bir gülümseme bırakacak.

Oyun: Rocket League
Oyun Çıkış Tarihi: 07/07/2015
Oyun Dili: İngilizce
Oyun Türü: Aksiyon & Yarış & Spor
Platform: PC
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 1,63 GB

İşletim Sistemi: Windows Vista / 7 / 8
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 2900
İşlemci: Intel Core 2 Duo E4600 2.4 GHz / AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4600
Bellek: 2 GB
Depolama: 2 GB

  • İndirme Linki
  • Alternatif Link
  • RAR Şifresi
İlginizi Çekebilir
LEGO Worlds İndir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir