Türk Net 1 Ay Bedava Kampanyası

Merhaba değerli ziyaretçimiz,

TurkNet arkadaşını getirene ve getirdiği arkadaşına bir ay bedava internet veriyor. Bizlerde ofisimizde TurkNet’in Özgür İletişim hizmetini kullanıyoruz. Gerçek sınırsız, yüksek hızlı yalın (sadece) internet (100 Mbps’e kadar) var hizmetin içinde. Ayda 85 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafamız rahat, dilediğimiz zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğümüz var.

Biz TurkNet’ten memnunuz. Sen de dene istedik. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana. Biz de seni davet ettiğimiz için sayende bir ay ücretsiz internet kullanacağız.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link’e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine sen de ben de bu kampanyadan yararlanabiliyoruz.

Üstelik beğenmezseniz paranızı ilk 30 gün içerisinde geri iade ediyorlar.

Taahhütsayar: http://www.taahhutsayar.org/?PromoCode=CGX86AM80VTN

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyoruz:


Davet kodu: CGX86AM80VTN

Bağlantı: https://turk.net/p/CGX86AM80VTN

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığımız davet kodunu girebilirsin.

İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.


Videolu olarak tanıtımı izleyebilirsiniz:kapat
apk.kurulumtv.com