bağlantı başlığı

Sıkça Sorulan Sorular / Merak EdilenlerWinrar Arşiv Biçimi Tanınmıyor veya Bozuk Hatası:
Bu sorun ile karşılaşılmasının sebebi WinRAR sürümün eski olmasından kaynaklanmaktadır. WinRAR'ın en güncel sürümüne sahip olmanız gerekiyor. Buraya tıklayarak en güncel WinRAR sürümünü indirebilirsiniz.

Oyunu Açtığımda Steam'e Yönlendiriyor:
Crack işlemini doğru bir şekilde yapamadığınızda bu sorunla karşılaşırsınız. Crack işlemini yeniden doğru ve dikkatli bir şekilde yapın.

Torrent ile Oyun Nasıl İndirebilirim ?
Buraya tıklayarak Torrent programını indirebilirsiniz. Programı açtıktan sonra .torrent uzantılı dosyayı torrent programına attıktan sonra indirme işlemi başlayacaktır.

Crack Dosyaları Antivirüs programında uyarı veriyor:
Crack dosyaları virüs programında uyarı verebilir. Bu tehlike anlamına gelmemektedir. Tabiki yinede de karar size aittir.

Oyunu Kaydedemiyorum:
Oyunu görev yöneticisi olarak çalıştırıp deneyin.

DLL hatası alıyorum çözümü nedir ?
.dll hatası bir çok sebepten kaynaklanabilmektedir. Bilinen ilk çözüm kaynağına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İSO nedir ?
ISO, bir CD veya DVD'nin içerindeki tüm dosyaların kalıbı olan dosya uzantısıdır. Herhangi bir CD veya DVD dosyanın içerisinde yer alan dosyaların tümü kolaylıkla bir ISO dosyasına çevrilerek başka medya araçlarına da aktarmak için kullanılabilmektedir.

WinRAR nedir ?
Winrar en iyi dosya sıkıştırma ve RAR arşivleme programıdır. Dosyaları açabilmek için bilgisiyarınızda WinRAR olması gerekmektedir. Buraya tıklayarak en güncel WinRAR sürümünü indirebilirsiniz.
kapat
apk.kurulumtv.com