1. Anasayfa
  2. Açık Dünya

GTA Episodes From Liberty City İndir


Gta IV ile aynı oyun motoruna ve grafik yapısına sahip olan Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, Xbox için yapılmış olup daha sonra sürpriz yaparak PC’ye de çıkarıldı ve büyük beğeni aldı. Oyun Liberty şehrinde 2 farklı hikaye olarak geçiyor ve istediğimizi seçip oyuna başlayabiliyoruz.
The Lost & Damned paketi bir motosiklet çetesinin hikayesini konu alıyor ve bu şekilde ilerliyor. Johnny Klebitz isimli karakteri yönettiğimiz bu hikayede üyesi olduğumuz motosiklet çetesi ile görevleri yapıp Liberty şehrinde en büyük olmak için mücadele veriyoruz. Çevreyle olan diyaloglarımız, çalan müzikler ve verilen hava, tam olarak bir motosiklet çetesini çok güzel yansıtmış.
The Ballad Of Gay Tony paketinde ise Gay Tony lakaplı suç patronunun bir adamı olarak  görevlerde ilerliyoruz, bizim oyundaki karakterimiz ise Luis Lopez. Evinde iyi bir evlat rolünde olup hayatını yaşayan Luis Lopez, dışarda ise Gay Tony’nin kirli işlerini yapıp onun tehlikeli ve ölümlerle sonuçlanan iş görüşmelerine katılan bir karakter. Liberty şehrinde bu 2 hikayedede hayatta kalıp kendinizi ispatlayıp güç kazanmaya hazır olun.

Oyun : Grand Theft Auto : Episodes From Liberty City
Oyun Çıkış Tarihi : 13 Nisan 2010
Oyun Dili : İngilizce
Oyun Türü : Açık Dünya
Oyun Sürümü : Full Sürüm
Platform : PC
Yayımcı : Rockstar Games
Dosya Türü: Rar 
Dosya Boyutu: 15 GB


Gereksinim Seviyesi: Düşük 
İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista  / Windows 7 +
Ekran Kartı : 256 MB Nvidia 7900 veya 256 MB ATI X1900
İşlemci : Intel Core 2 Duo 1.8GHz veya AMD Athlon X2 64 2.4GHz
DirectX : DirectX 9
Bellek : 2 GB +
Disk Alanı : 16 GB +

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir