1. Anasayfa
  2. Oyunlar

Counter Strike 1.6 İndir


Counter Strike 1.6, arkadaşlarınıza veya bilgisayara karşı oynayabileceğiniz bir FPS (first person shooter) oyunudur. Valve şirketi tarafından geliştirilmiş ve yine Valve şirketi tarafından 1 Kasım 2000 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Dünya genelinde en yaygın bilgisayar oyunlarından biridir. Günümüzde hala geniş bir oyuncu kitlesine sahiptir.
Counter Strike 1.6 oyununda iki ayrı ekip bulunmaktadır; polis ekibi ve terörist ekibi.
Polis Ekibi : Teröristlerin yaptığı kötü işleri engellemek, ellerinde rehin olan masum insanları kurtarmak ve en nihayetinde de teröristleri etkisiz hale getirmek için mücadele ederler.
Terörist Ekibi : Kendilerini engellemek ve etkisiz hale getirmek için operasyona gelen polisleri geri püskürtmek ve en nihayetinde de onları etkisiz hale getirmek için mücadele ederler.
Oyunda istediğiniz herhangi bir takıma geçebilirsiniz. İster internet bağlantınız olmadan bilgisayara karşı, ister multiplayer veya online olarak arkadaşlarınıza veya yabancı insanlara karşı oynayabilirsiniz.
Akıllıca stratejiler izlemek ve bu stratejileri ekip çalışmasıyla uygulamak başarının temel kurallarından biridir. Polis ekibinde de terörist ekibinde de ekip çalışma çok önemlidir.
Counter Strike 1.6’yı ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirip oynayabilirsiniz.


Oyun : Counter Strike 1.6
Oyun Çıkış Tarihi : 1 Kasım 2000
Oyun Dili : Türkçe 
Kurulum Türü : Otomatik
Oyun Sürümü : v1.6
Yayımcı : Valve
Platform: PC
Crack : Gömülü
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 272 MB


Gereksinim Seviyesi: Düşük 
İşletim Sistemi: Windows XP +
Ekran Kartı : 16 MB +
İşlemci : Tek Çekirdek – 500 MHz +
İşletim Sistemi Mimarisi : 32 – 64 Bit 
Bellek  : 96 MB +
Disk Alanı : 1 GB +


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir