PES 2019 İndir - İndirme ve Kurulum RehberiPro Evolution Soccer (PES) 2019, Konami Digital Entertainment tarafından geliştirilip yayımlanan bir futbol oyunudur. İlk olarak 30 Ağustos 2018 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Ülkemiz de dahil olmak üzere, dünya genelinde oldukça yaygın bir oyuncu kitlesine sahiptir. Türkçe ve İngilizce’nin de aralarında bulunduğu 14 dil seçeneği bulunmaktadır.

Pes 2019’un başlama vuruşu menüsüden bilgisayara karşı veya arkadaşlarınıza karşı keyifli futbol müsabakaları yapabilirsiniz. Veya ortaklaşa modunda arkadaşınızla aynı takımda yer alıp bilgisayara karşı veya diğer arkadaş gruplarınıza karşı çekişmeli futbol maçları yapabilirsiniz.

Ana lig modunu oynayarak ise bir takım seçip bu takımı geliştirerek uluslararası veya yerel liglerde mücadele edip kupalar kazanmaya çalışabilirsiniz. Bir diğer mod olan efsane olun’da ise kendi futbolcu karakterinizi yaratıp kariyerini yöneterek son derece gerçekçi bir futbol serüvenine atılabilirsiniz. Ve çok daha fazlası…Oyun : Pro Evulation Soccer 2019
Oyun Çıkış Tarihi : 30 Ağustos 2018
Oyun Dili : Türkçe 
Oyun Türü : Futbol
Oyun Sürümü : v1.02
Oyun Eki : Veri Paketi 2.0
Platform: PC
Crack : Gömülü
Dosya Türü: Rar - Torrent
Dosya Boyutu: 11,9 GBGereksinim Seviyesi: Yüksek
İşletim Sistemi: Windows 7 +
Ekran Kartı : 2 GB – DX11 – GDDR5+
İşlemci : Dört Çekirdek – 3.2 GHz+
İşletim Sistemi Mimarisi : 64 Bit
Bellek : 4 GB +
Disk Alanı : 26 GB +

Rar Şifresi : kurulumtv