Farming Simulator 2013 İndir - İndirme ve Kurulum RehberiSimülasyon dünyasında keyif veren en yeni oyunu olarak Farming Simulator 2013 piyasaya çıktığından beri, en çok beğenilen çiftçilik oyunu olmayı başarmıştır. Oyun, tamamen çiftçilik ve hayvancılık üzerine kurulmuştur. Farming Simulator 2013 oyununda 100den fazla araç ve 20den fazla da lisans bulunmaktadır. Çeşit çeşit traktörlerden, Lamborghini’ye kadar uzanan birçok araba seçeneği bulunmaktadır.
Farming Simulator 2013 oyununda kaliteli grafikler oldukça dikkat çekici hale getirilmiş ve beğeni kazanmasında önemli bir rol oynamakta. Aynı zamanda çoklu oyuncu seçeneği ile de oynanabilmesi, oyun severlerin en çok hoşuna giden bir özelliğidir. 

Hasat ekebilir, tavuk ve koyun gibi hayvanlar yetiştirerek hayvancılıkta da gelişebilir, birçok ekipmanla çiftli hayatınızı renklendirebilirsiniz.  Oyun genç yaşlı herkese hitap edecek türlerden ve gerçekten de simülasyon konusunda oldukça başarılı olduğu için kısa sürede birkaç tane daha yeni sürüm oyunlarıyla karşılaşmak mümkün olacaktır

Oyun : Farming Simulator 13
Oyun Türü : Simülasyon
Oyun Dili : İngilizce
Geliştirici : Giants Software
Platform: PC
Crack : İçerisinde mevcuttur
Dosya Türü: Rar
Dosya Boyutu: 1,55 GB


İşletim Sistemi: Windows XP / Windows Vista / Windows 7
İşlemci : 2 Ghz
Ekran Kartı : 256 MB
RAM : 1 GB
HDD : 2 GB 
Rar Şifresi : kurulumtv